Penzion Uko ubytování Bedřichov - Ceník pokojů !

Kapacita hotelu:
  • Mezonet studio (2+2-4): 3
  • Mezonet apartmá (3+2): 3
  • Dvoulůžkový pokoj: 3
  • Třílůžkový pokoj: 3
  • Čtyřlůžkový pokoj: 3
Celkem pokojů: 15
Kapacita ubytování: 60Ceny pokojů:

celý rok
Dítě 2 - 6 let375,- Kč
dítě do 12 let527,- Kč
osoba / noc + snídaně750,- Kč

Ceny jsou za osobu a noc včetně snídaně.

Při pobytu na 2 a více nocí je vstup do Wellness centra UKO zdarma.

Děti do 2 let (1,99): pobyt zdarma bez nároku na lůžko a služby. Podmínkou slevy na dítě jsou min. 2 dospělé plně platící osoby na pokoji.

Za dětskou postýlku nebo přistýlku včetně peřinek a povlečení penzion Uko účtuje u dětí do 2 let poplatek 50,- Kč / noc.

Večeře 140 Kč osoba, dětská porce 90 Kč.

Výpočet ceny za pokoj v hlavní sezoně
2-lůžkový pokoj: min. 2 x základní cena
3-lůžkový pokoj: min. 2 x základní cena + 1 x 50%-ní cena
4-lůžkový pokoj: min. 2 x základní cena + 2 x 50%-ní cena
mezonetové studio: min. 2 x základní cena + 2 x 70%-ní cena

V ceně ubytování je obsaženo poplatky obci (rekreační poplatek), energie, voda, odvoz odpadků, závěrečný úklid (u týdenních pobytů také úklid uprostřed týdne) povlečení, ručníky, TV+SAT na pokoji, použití kuchyňky, použití připojení na internet (Wi-Fi) uložení kol, lyží, kočárků ... parkování na parkovišti před objektem, využití venkovního bazénu, dětského hřiště, zahradního grilu a ohniště (také dřevo), využití wellness s krytým bazénem se slanou vodou, brouzdalištěm pro děti, whirpoolem, 3 saunami a relaxační místností včetně ručníku a event. prostěradla (do sauny).

Platební podmínky: Rezervace ubytování je podmíněna zaplacením zálohy ve výši 50% z celkové ceny za ubytování (složenkou nebo převodem na bankovní účet), do 10 dnů od uskutečněné rezervace.
Storno podmínky: V případě, že host zruší objednaný pobyt, bude mu odečten stornovací poplatek od zaplacené zálohy následujícím způsobem: Do 4 týdnů před příjezdem: jednorázový poplatek 50,- Kč. 4-2 týdny před příjezdem: 30% ze zaplacené zálohy, minimálně 50,- Kč. Méně než 2 týdny před příjezdem: celková zaplacená záloha. Doplatek za ubytování je splatný v den nástupu (platba v hotovosti). V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na navrácení finanční částky.
Nástupní podmínky: Pobyt začíná nástupem mezi 14 a 20 hodinou.
                                  Pobyt končí snídaní v den odjezdu a uvolněním pokoje do 9.30 hodin ráno. Při víkendovém pobytu je uvolnění pokoje stanoveno na 10 hod. s tím, že pokud není následně pokoj obsazen dalšími hosty, je možnost po dohodě s obsluhou využít pobyt až do 16 hod. Další možností je uložení zavazadel do odpoledních hodin v prostoru k tomu určeném.

Platební karty se nepřijímají!Přepočítává měny podle aktuálního kurzu České Národní Banky.
=