*** Penzion Uko ubytovanie Bedrichov

Penzion Bedrichov Uko Penzion Uko Bedrichov ubytovanie Jizerské hory:
Nový, moderne vybavený penzión sa nachádza v centre obce Bedrichov v Jizerských horách. Penzión je po celý rok ľahko dostupný autom aj verejnou dopravou po cestách v smere z Liberca, Jablonca nad Nisou aj zo Smržovky.

Bedrichov Penzion Uko ubytovanie:
Penzión tvoria 3 susediace samostatné objekty každý s kapacitou 25 lôžok v 5 izbách: mezonetové štúdio (2 +2-4), mezonetový apartmán (3 +2) s kuchynkou, 4-lôžková, 3-lôžková a 2-lôžková izba. V každom objekte je kompletne vybavená kuchynka, veľká spoločenská miestnosť s barom, krbové kachle a veľkoplošná TV. Všetky izby aj spoločné priestory sú nefajčiarske. Možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Penzión v Jizerských horách ubytovanie Uko Bedrichov popis:
Izby sú vybavené modernými dvojlôžkami s nočnými stolíkmi, lampičkou, rádiom s CD-prehrávačom, šatníkové skrine, TV / SAT, Wi-Fi pripojenie k internetu. Súčasťou každej izby je samostatná kúpeľňa so sprchou a WC. Štúdiá majú 2 oddelené spálne, hlavná izba má manželské dvojlôžko, TV / SAT a sociálne zariadenie, do druhej podkrovné miestnosti (s 2-5 lôžkami) vedú drevené schodíky. Štúdiá sú ideálne pre rodiny s deťmi staršími 6 rokov. Jeden objekt je tiež vybavený saunou s ochladzovacím bazénikom a odpočivárňou.

Jizerské hory ubytovanie v Bedrichove penzión Uko služby:
Krásna záhrada so skalkami. V lete posedenie pod pergolou u otvoreného ohniska, gril. Šachová terasa, vonkajší bazén 6x3 m so zastrešením a ohrevom vody. Veľké detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkami. Parkovanie na uzavretom parkovisku v tesnej blízkosti objektov alebo v garáži, ktorá je súčasťou objektu.

Uko ubytovanie penzión Bedrichov reštaurácia:
Nefajčiarska reštaurácia s bowlingom a detským kútikom je otvorená každý deň od 12:00 - 22:00 (možné predĺžiť podľa želania hostí). K dispozícii 70 miest v hlavnej časti reštaurácie, 20 miest v salóniku, 10 miest pri bare. V reštaurácii sú podávané raňajky pre hostí penziónu (v cene ubytovania, nemožno odpočítať od ceny pobytu) v čase 8.00 - 10.00 hod formou bohatého švédskeho stola. Možnosť polpenzie alebo plnej penzie.
 
Bedrichov ubytovanie Penzion Uko konferenčné služby:
Celé zariadenie možno ponúknuť ako výjazdové školiace stredisko pre české či zahraničné firmy aj pre klubové športové sústredenia. V každej spoločenskej miestnosti je až 30 miest na sedenie. Vybavenie: internet, flip-chart a veľká biela magnetická tabuľa, 1 PC. Počas školenia možnosť zabezpečiť teplé i studené občerstvenie (rauty, obložené misy, chlebíčky, zákusky, koláče ...), kávu, čaj a iné nápoje.

Dovolenka v Jizerských horách ubytovanie penzión Uko Bedrichov turistika a šport:
V Bedrichove nájdete tenisové kurty v areáli športového štadióna, prírodné kúpalisko, rozhľadňu Královka a kostol sv. Antonína Paduánského. V okolí Jizerská magistrála - cez 100 km strojovo upravovaných bežeckých trás. Skiareál Bedrichov - zjazdové trate (8 × ľahká, 2 × stredne ťažká), 8 vlekov, najobľúbenejší svah Malinovka. Sieť turistických trás a cyklotrás. K dispozícii je doprava pomocou ski a cyklobusov.
Penzion Bedrichov Uko - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Bedrichov Uko - hotel má reštauráciuPenzion Bedrichov Uko - možnosť pripojenia na internetPenzion Bedrichov Uko - k dispozícii letná terasaPenzion Bedrichov Uko - krytý bazén v hoteliPenzion Bedrichov Uko - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Bedrichov Uko - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Bedrichov Uko - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Bedrichov Uko - Izby s vlastnou toaletou